Merhaba adım HAZAL, telefonda sesli ve görüntülü boşalmak istersen hemen ara!
Telefon Numaram: 0023 7811 1117 Tıkla Ara!

Online olarak ofiste görüştüğü hatunu ofise gelmeye ikna ediyor ve sonrasında ofisinde onunla seks yapıyor. Kadında sekreter kıyafetleri yok ama oldukça çekici bir sarışın var karşımızda. Adam kamerayı koyuyor ve casting hesabı videoya çekmeye başlıyor. Kız oldukça heyecanlı görünüyor. Kaliteli porno izlemeyeli çok olmuştu bu kız bunu yıkıyor ve uzun zaman sonra adam akıllı bir video karşımıza geliyor. En azından şimdilik öyle görünüyor. Uzunca bir süre konuştuktan sonra adam kızdan soyunmasını istiyor fiziğini görmek için oda başlıyor soyunmaya. Solunda bir dövme var ve sağ tarafında. Kalçaları gayet iyi tangası da çok hoş görünüyor. Bir kaç dakika ileri alınca kızın kendini parmakladığını görebiliyoruz.

Devamında sarışın ve tatlı hatun adama oral seks yapmaya başlıyor. Oral seks hususunda oldukça becerikli sonrasında adam kadını masaya doğru domaltıyor ve burada sikiyor. Hatunun çıkardığı o enfes sesler ile herkes inanılmaz azacaktır. Şahsen bana böyle oldu hele birde adam kızın surat ifadesini görse orada boşalacağına eminim. Uzun bir süre bu pozisyonda harika bir seks devam ediyor sonra adam içinin tadına bakmak ister misin diye sorarak yarağı kadının ağzına veriyor ve tadına baktırıyor. Sonra sırt üstü masaya yatırıyor ve burada hızlıca sikmeye devam ediyor.

Adam kadının amına bir şey sokarak iyice daralmasını sağlıyor ve koltukta bir kaç farklı pozisyonda kadını çok sert lafını kullanabileceğimiz şekilde sikmeye devam ediyor.

Category:

Asyalı, Oral

Tags:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*